Loading ...

Použitý iPhone

Nakupte kvalitní použité iPhony za nejlepší ceny v Plzni.

Hledáte výhodnou alternativu k novému iPhonu za skvělou cenu? Přijďte do naší prodejny „iPhone Plzeň“, kde nabízíme široký výběr použitých iPhonů za nejlepší ceny v Plzni. U nás můžete být jistí, že dostanete kvalitní a otestovaný telefon s garancí.

Naše nabídka zahrnuje různé modely iPhonů, včetně nejnovějších verzí, jako je iPhone 12, iPhone 11 a další. Všechny naše telefony jsou pečlivě otestované a připravené k okamžitému použití. Při výběru použitých iPhonů klade naše firma důraz na kvalitu, spolehlivost a transparentnost.

Specializujeme se na použité telefony v zánovním stavu. Které mají kondici baterie od 84-100%

Proč si vybrat použitý iPhone od nás?
 1. Nejlepší cena: Nabízíme konkurenceschopné ceny našich použitých iPhonů. Ušetříte peníze a získáte kvalitní zařízení.
 2. Otestovaná kvalita: Každý telefon, který prodáváme, je důkladně otestován na funkčnost a kvalitu. Ujistíme se, že telefon pracuje bezchybně a splňuje naše vysoké standardy.
 3. Záruka: Věříme v kvalitu našich produktů, a proto poskytujeme zákazníkům záruku na zakoupené iPhony. Můžete mít jistotu, že v případě jakýchkoli problémů vám poskytneme podporu.

Nakupování u nás je snadné a pohodlné. Stačí přijít do naší prodejny „iPhone Plzeň“ a naše profesionální a přátelské personál vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího použitého iPhonu. Naše služby jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak pro podnikatele, kteří hledají kvalitní zařízení za přijatelnou cenu.

Nakupte si dnes použitý iPhone od „iPhone Plzeň“ a užijte si kvalitní zařízení bez nadměrného zatížení svého rozpočtu. Naší nabídku naleznete zde 

Newsletter signup

  Book an Engineer

  Collection Day

  Computer / Laptop

  Brand

  Operating System

  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Make an Appointment