Loading ...

Výměna zadního (krytu) skla iPhone telefonů.

Inovativní řešení pro poškozený kryt vašeho iPhonu: laserový přístroj TBK!


Přichází nové řešení! Není třeba dělat nákladné investice do nového telefonu, ani rozmontovávat váš iPhone do posledního šroubu! Pokud máte poškozený zadní kryt svého zařízení a nevíte si rady, máme pro vás jednoduché, rychlé a především cenově dostupné řešení.

Dnes však díky laserovému přístroji TBK, který je primárně určen pro efektivní renovaci zadního krycího skla mobilních telefonů, dokážeme tento problém vyřešit. Navíc můžeme laser využít i pro gravírování, tj. popsání povrchu zařízení nápisy nebo grafickými symboly dle vašich požadavků. U nás není nic nemožné!

MODEL TELEFONUDOBA OPRAVYCELKOVÁ CENA 
iPhone 8tentýž den1 700 Kč
iPhone 8 Plustentýž den1 800 Kč
iPhone SE 2020tentýž den1 700 Kč
iPhone Xtentýž den1 800 Kč
iPhone Xstentýž den1 900 Kč
iPhone Xs MAXtentýž den2 100 Kč 
iPhone Xrtentýž den1 850 Kč
iPhone 11tentýž den2 500 Kč 
iPhone 11 Protentýž den2 600 Kč
iPhone 11 Pro MAXtentýž den2 900 Kč
iPhone 12tentýž den2 800 Kč
iPhone 12 Protentýž den2 800 Kč
iPhone 12 Minitentýž den2 500 Kč
iPhone 13 minitentýž den2 700 Kč
iPhone 13 tentýž den3 000 Kč
iPhone 13 Protentýž den3 000 Kč
Zapomeňte na drahé opravy telefonu v servisu a nechte nás vyřešit vaše problémy s poškozeným zadním krytem iPhonu.

Věříme, že každý problém má své řešení, a proto se nebojíme řešit i poškozený zadní kryt vašeho iPhonu. S naším profesionálním přístupem dokážeme krycí sklo uvolnit laserovým paprskem od zbytku mobilního zařízení bez toho, aniž bychom museli uvolňovat jediný šroub. Dříve byla tato možnost nepředstavitelná, protože výrobce iPhonu používá velmi kvalitní a trvanlivé lepidlo pro připevnění zadního skla.

Jak to funguje?

Nejprve přesně umístíme váš telefon pomocí speciálních vodicích lišt na stole zařízení. Poté začneme s první fází opravy, při které narušíme lepidlo mezi sklem a vnitřkem telefonu, čímž umožníme snadné odebrání poškozených částí skla. Následuje druhá fáze, kdy laser odstraňuje zbytky lepidla z povrchu zařízení. Aplikujeme laser pouze na vybrané oblasti a vynecháváme plochy pro kameru nebo bezdrátové nabíjení. Databáze diagramů s mapami vynechaných ploch pro aplikaci na nové modely se průběžně aktualizuje prostřednictvím obslužného software automaticky přes internet. Výsledkem je dokonalá a levná oprava vašeho iPhonu bez nutnosti rozmontování zařízení do posledního šroubku.

Newsletter signup

  Book an Engineer

  Collection Day

  Computer / Laptop

  Brand

  Operating System

  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Make an Appointment